Schwarzkopf Professional - Profesionali Partnerystė

MŪSŲ FILOSOFIJA

Professional Partners - Together. A passion for hair

 

Mes tikime, kad būdami išvien - esame geresni nei atskirai. Mes tikime bendra aistra - aistra nuostabiems plaukams. Mes tikime tikra partneryste - abipusiai vertingais santykiais visam gyvenimui.

 

Mes, Schwarzkopf Professional, esame jums kirpėjai.

 

Viskas, ką kuriame, skirta kirpėjams. Jie mūsų dinamiško verslo modelio šerdis. Inovatyvūs produktai, atidus dėmesys, kompetetingi mokymai, įkvėpimo šaltiniai, nuoširdus įvertinimas - tai, ką mes galime pasiūlyti. Ir ne tik. Savo sėkmę matuojame mūsų kirpėjų sėkme. Juk tai svarbiausia.

 

Schwarzkopf Professional Together
Company - Our History

MŪSŲ ISTORIJA

Nuo pat mūsų šaknų, užsimezgusių Hans Schwarzkopf vaistinėje Berlyne daugiau nei prieš šimtą metų, mes vertiname plaukų grožį ir priežiūrą iš vidaus. Visuomet žvelgdami į priekį, savo viziją įtvirtinome rinkoje. Visuomet ieškodami iššūkių savo prekiniais ženklais ne kartą įrodėme tai, kas atrodė neįmanoma. Tapdami ypač sėkmingos Henkel grupės dalimi, Schwarzkopf Professional ir pardavimų padalinys išplėtė savo ribas. Šiandien, mūsų inovatyvūs produktai prieinami salonuose ir parduotuvėse kiekviename žemyne. Šiuo metu mums priklauso 7 600 patentų, kurių kiekvienas naujai formuoja plaukų priežiūros istoriją.

DIRBTI SU MUMIS

Ar trokštate daugiau? Daugiau galimybių, malonumo, įkvėpimo, iššūkių? Norite išmėginti savo ribas? Norite tobulėti? Tapkite mūsų dinamiškos partnerystės ir pasaulinio verslo dalimi. Apsilankykite mūsų karjeros skiltyje Henkel.com svetainėje ir sužinokite, kaip kartu galime siekti sėkmės. Galime jums padėti pasiekti aukštumų – pradėkite čia.