DUOMENŲ APSAUGOS PAREIŠKIMAS

 

1. Bendra informacija

 

SIA “Henkel Latvia”, toliau vadinama „Henkel“, gerbia kiekvieno asmens, kuris lankosi mūsų svetainėje, privatumą. Dabar norėtume informuoti apie „Henkel“ surinktų duomenų tipą ir apie tai, kaip jie naudojami. Taip pat sužinosite, kaip galite naudotis savo duomenų subjektų teisėmis.


Visi šio duomenų apsaugos pranešimo pakeitimai bus skelbiami šiame puslapyje. Tai leis bet kuriuo metu savarankiškai pranešti, kokie duomenys yra renkami ir kaip mes naudojame tokius duomenis.


Šis Duomenų apsaugos pareiškimas netaikomas svetainėms, kurios yra prieinamos per hipersaitus „Henkel“ svetainėse.

 

2. Asmens duomenų rinkimas, naudojimas ir tvarkymas

 

Atsakingo subjekto pavadinimas: SIA ”Henkel Latvia“

 

Atsakingo subjekto adresas: Laisves pr. 77B, Vilnius, LT-06122, Lietuva

 

„Henkel“ naudoja asmens duomenis visų pirma norėdama pateikti šią svetainę vartotojams. Bet koks tolesnis duomenų tvarkymas atliekamas tik remiantis kitais teisės aktais nustatytomis pareigomis ar leidimais arba jei atitinkamas naudotojas sutiko „Henkel“. „Henkel“ saugo ir tvarko duomenis būtent šiais tikslais:


Kai vartotojai lankosi svetainėje, „Henkel“ automatiškai surenka ir saugo tam tikrus duomenis. Į tai įeina: IP adresas arba prietaiso ID, priskirtas atitinkamam galutiniam įrenginiui, kuris mums reikalingas norint perduoti prašomą turinį (pvz., ypač turinį, tekstus, vaizdus ir informaciją apie gaminį, taip pat duomenų atsisiuntimui numatytus duomenų failus ir pan.), naudotojų veikla svetainės kontekste, atitinkamo galinio įrenginio tipas, naudojamos naršyklės tipas, taip pat naudojimo data ir laikas.


„Henkel“ saugo šią informaciją ne ilgiau kaip 7 dienas, siekdama atpažinti ir neleisti netinkamai panaudoti svetainę.


„Henkel“ šią informaciją naudoja ir paslaugų teikimui, savybėms ir funkcijoms, taip pat bendrosioms administravimo užduotims.


Be to, „Henkel“ pašalina arba anonimizuoja naudojimosi duomenis, įskaitant IP adresus, be nepagrįsto delsimo, kai tik jie tampa nebereikalingi minėtiems tikslams.
Duomenų tvarkymas ir naudojimas pagrįstas teisės aktų nuostatomis, kurios pateisina šias operacijas, remiantis tuo, kad (1) tvarkymas yra būtinas norint pateikti tinklalapį; arba (2) „Henkel“ turi itin svarbų teisėtą interesą užtikrinti ir pagerinti svetainės funkcionalumą ir veikimą be klaidų ir kad jis pritaikytas vartotojo poreikiams.

 

3. Tolesnis asmens duomenų tvarkymas

 

a) Vartotojų prašymų lentelė


Galite pateikti savo kontaktinius duomenis per mūsų kontaktinę formą. Mes naudosime jūsų duomenis atsakydami į jūsų užklausą.

 

Jūsų duomenų apdorojimas ir naudojimas remiasi įstatymais nustatytomis nuostatomis, kurios pateisina šias operacijas, atsižvelgiant į tai, kad apdorojimas yra reikalingas jūsų prašymui apdoroti.

 

Jei negavote sutikimo dėl ilgesnės saugojimo trukmės, pvz., mūsų santykių su klientais valdymo metu mes saugome duomenis ne ilgiau, nei reikia, kad įvykdytume aukščiau minėtą tikslą, arba tiek, kiek reikalaujama, jei bus taikomi įstatyminiai išlaikymo prievolės.

 

4. Slapukai, pikseliai, pirštų atspaudai

 

5. Interneto stebėjimas

 

b) Google Analytics

 

Ši išmanioji programėlė naudoja Google Analytics, internetinę analizavimo paslaugą, teikiamą Google, Inc. (“Google”).
 Šiuo tikslu jūsų kompiuteryje įdiegtas slapukas. Šis slapukas renka informaciją apie jūsų naršyklėje pateiktą reklamą ir kokius skelbimus spustelėjate (taip pat ir IP adresą). Slapuko naudojama informacija apie jūsų naudojimąsi tinklalapiu bus perkelta į „Google“ serverį JAV ir bus saugoma ten.

 

Mes aktyvavome IP anonimizaciją, tai reiškia, kad "Google" sutrumpins / anonimizuos paskutinį IP adreso oktetą Europos Sąjungos valstybėms narėms, taip pat kitoms Europos ekonominės erdvės susitarimo šalims. Tik išimtiniais atvejais "Google" serveriai JAV siunčia ir sutrumpina visą IP adresą.

 

Interneto svetainės teikėjo vardu "Google" naudos šią informaciją, siekdama įvertinti svetainės naudojimąsi tinklalapiu, rengti svetainių veikėjų svetainių veiklos ataskaitas ir teikti kitas paslaugas, susijusias su svetainės veikimu ir interneto naudojimu svetainės teikėjui. "Google" nesusijęs jūsų IP adreso su kitais "Google" turimais duomenimis.

 

Prieštaravimas dėl duomenų rinkimo:
Be to, pakeisdami naršyklės nustatymus, galėsite Apsisaugoti nuo Google renkamų duomenų kaupimo ir naudojimo (slapukai ir IP adresas) atsisiųsdami ir įdiegdami į naršyklės papildinį, kurį rasite https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=en

 

c) „Facebook“ „Custom Audience Pixel“


Mes dalyvaujame „Facebook“ Individualios auditorijos programoje, kuri leidžia mums rodyti jums suasmenintus skelbimus, kai jūs taip pat turite užsisakę „Facebook“ ir prisijunkite prie savo „Facebook“ paskyros. Šis įrankis leidžia mums pritaikyti skelbimus pagal jūsų naudojimąsi mūsų svetaine, kad galėtume pateikti jums specialiai pritaikytus skelbimus. Šiuo tikslu mes naudojame jūsų el. pašto adresą arba telefono numerį maišytu formatu, leidžiantį „Facebook“ jus identifikuoti, jei jūs taip pat užsiprenumeravote „Facebook“.

 

Prieštaravimas dėl duomenų rinkimo:
Be to, pakeisdami naršyklės nustatymus, galėsite koreguoti skelbimų nuostatas savo „Facebook“ nustatymuose, jei nenorite gauti jus dominančių skelbimų „Facebook“.

 

6. Jūsų duomenų subjektų teisės/duomenų apsaugos pareigūnas

 

Bet kuriuo metu galite patvirtinti teisę naudotis savo duomenimis. Be to, jei įvykdomi atitinkami reikalavimai, galite teigti, kad yra šios teisės:

  • Teisė į sutvarkymą
  • Teisė į ištrynimą
  • Teisė į tvarkymo apribojimą
  • Teisė pateikti skundą atitinkamai kompetentingai duomenų apsaugos priežiūros institucijai
  • Teisė į duomenų perkėlimą (nuo 2018 m. gegužės 25 d.)

Teisė prieštarauti
Jei vyksta tvarkymo veikla, susijusi su jūsų asmens duomenimis, kuri atliekama remiantis teisėtais „Henkel“ interesais, jūs turite teisę bet kuriuo metu prieštarauti tokiam asmens duomenų tvarkymui dėl priežasčių, susidariusių jūsų konkrečioje situacijoje. „Henkel“ sustabdo šį tvarkymą, nebent „Henkel“ gali įrodyti svarbias tokio tvarkymo priežastis, kurios nusipelno apsaugos, kuri nusveria jūsų interesus, teises ir laisves, arba jei tvarkymas padeda apginti ar įgyvendinti teisinius reikalavimus.

 

Tokiais atvejais, arba jei turite kokių nors kitų klausimų ar pageidavimų dėl savo asmeninių duomenų, siųskite el. laišką arba paprastą laišką mūsų duomenų apsaugos pareigūnui SIA „Henkel Latvia“, Laisves pr. 77B, Vilnius, LT-06122, Lietuva (El. p.: dpo.baltics[at]henkel.com).

 

7. Socialinės žiniasklaidos įskiepių naudojimas

 

Mūsų interneto puslapiuose neatsiejamai yra įdiegti įskiepiai (skirtingų socialinių tinklų žiniatinklio tinklų įskiepiai). Susijusias paslaugas teikia atitinkamos bendrovės („Teikėjai“). Šie teikėjai yra:


”Facebook“ tvarko „Facebook“ Inc., 1601 S. California Ave, Palo Alto, CA 94304, JAV („Facebook“). Norėdami peržiūrėti „Facebook“ įskiepius ir jų išvaizdą, eikite į: https://developers.facebook.com/docs/plugins


„Google+“ ir „YouTube“ teikia „Google“ Inc., 1600 Amphitheatre Parkway, Mountainview, Kalifornija, 94043, JAV („Google“). Jei norite peržiūrėti „Google“ + įskiepius ir jų išvaizdą, eikite į: https://developers.google.com/+/web/; „YouTube“ įskiepiams eikite į: https://developers.google.com/youtube/subscribe/


„Instagram“ teikia „Instagram“ LLC., 1601 Willow Road, Menlo Park, CA 94025, JAV („Instagram“). „Instagram“ įskiepių apžvalgą ir jų išvaizdą galite pamatyti apsilankę šiuo adresu: http://blog.instagram.com/post/36222022872/introducing-instagram-badges


Norint padidinti apsaugą, suteiktą jūsų duomenims, kai lankotės mūsų tinklalapiuose, įdiegiami šie įskiepiai kaip spustelėjimo mygtukai. Ši integracijos forma užtikrina, kad jums patekus į mūsų svetainės puslapį, kuriame yra tokių įskiepių, jūs nebūsite automatiškai prijungtas prie paslaugų teikėjų serverių. Tik jei įjungsite įskiepius ir leisite perduoti duomenis, naršyklė sukurs tiesioginę nuorodą į paslaugų teikėjų serverius. Tada atitinkamas paslaugų teikėjas perduos įvairių įskiepių turinį tiesiai į jūsų naršyklę ir jis bus rodomas jūsų ekrane.


Įskiepis nurodo teikėjui, prie kurio iš mūsų tinklalapių puslapių prisijungėte. Jei peržiūrėdami mūsų svetainę esate prisijungę prie savo vartotojo abonemento su atitinkamu paslaugų teikėju, jis gali palyginti jūsų susidomėjimą, t.y. informaciją, prie kurios prisijungiate, su savo vartotojo abonementu. Naudodamiesi bet kuriomis įskiepių funkcijomis (pvz., spustelėjus mygtuką „Like“, paliekant komentarą), ši informacija perduodama naršyklei tiesiogiai paslaugų teikėjui.


Daugiau informacijos apie paslaugų teikėjų duomenų rinkimą ir naudojimą ir apie teises ir galimybes jums apsaugoti savo privatumą šiomis aplinkybėmis galima rasti paslaugų teikėjų duomenų apsaugos/privatumo politikoje:


„Facebook“ paskelbta duomenų apsaugos/privatumo politika: http://www.facebook.com/policy.php
„Google“ paskelbta duomenų apsaugos/privatumo politika: https://policies.google.com/privacy
„Instagram“ paskelbta duomenų apsaugos ir privatumo politika: https://help.instagram.com/155833707900388/